Ohlasy čtenářek a čtenářů:

Milá Lucie

Ešte raz som vám chcela poďakovať za to, že ste sa podelili so svojimi skúsenosťami a múdrosťou.
S poznaním, ktoré ste nadobudli veľmi rezonujem a je pre mňa dôležité, že ľudia sa začali o toto poznanie deliť a spoznávajú', že v čistote duše sme vštci rovnakí....
Chcela som sa s Vami ešte podeliť o krásny zážitok, keď som zhliadla Váš príspevok nacestyksobe.cz, mala som krásny pocit, v ten večer vyšla na nočnú oblohu prekrásna Luna v splne. Sedela som pod nebeskou klenbou a cítila som nesmiernu radosť, že som tu a že som žena. Pozerala som na žiarivú Lunu a v tom mi v hrejivých vlnách prichádzalo do tela, duše, vedomia krásne poznanie.
Vyjadrilo sa v tejto básni:

Luna svieti - ženu zasvätila,
modlitbu svietivú dnes znova vyplnila.
Jej svetlo pojmem do seba ako vo sne omámená ním,
s každým pádom a sklamaním, prinesiem zmierenie,
dnes s novým vstávaním - začnem nový deň.
Dnes večer s hviezdnym štítom,
na tvári s mesačným svitom,
na viečkach sním jediný sen...
Môj mesiac žiari aj slnkom zrána
som Naveky Matka Lunou požehnaná.....
Ďakujem
Srdečne a s Láskou Elisabeth W.

Zdravím Vás Lucie, skripta mi dorazila, moc hezké čtení, řada věcí se kterými souzním a rezonují ve mně, řada nových postřehů, inspirací, řada věcí ke kterým jsem již sama došla během dvou porodů. Jak to čtu,tak už se těším na další porod:)
Čtu teď jednu knížku, která by možná mohla být inspirací pro další kapitolu(y) či rozšíření stávajících do Vaší knížky. Tak pokud jí neznáte, doporučuji: Joan Borysenko, Cesta ženy k Bohu.
Mějte se krásně. Jana R.

Pěkný den, paní Groverová,
Díky až z hloubky duše patří za porodní příběh Vašeho prvního syna Matyáše. Přiznávám, že jsem na tento příběh čekala od Vašeho upozornění, že na něm teprve pracujete, má intuice již tehdy věděla, jak bude nápomocný mé duši k nastartování skutečného léčení...
Jeho přečtení mi pomohlo začít v sobě cestu ke smíření s vlastním příběhem porodu naší dcery, který proběhl v porodnici, jelikož tenkrát před dvěma a půl lety jsme v našem tehdejším bydlení v paneláku nenašli bezpečné prostředí pro porod doma, ač jsem si ho velmi přála. Porod v porodnici byl pro mne velkým zásahem do intimity mého těla a celého procesu a chování personálu, včetně oddělení dcery po jejím narození jsem si dlouho nesla v sobě jako výčitku, proč jsem nejednala jinak...
Iva Š

…..výjimečně jsem dnes neusnula s dětmi, čtu skripta a utvrzuju se v myšlenkách, které se mi už delší čas honí hlavou, že musím dodat svému ženství více důstojnosti, síly, celistvosti (sama sobě, pro sebe, v sobě ), abych to mohla předat své dcerce jako obraz svébytnější ženy...Moje holčička má teď takové poetické období, před časem se z koupelny ozvala větička, které jsem neodolala a napsala spíš zamyšlení něž básničku, tak ti ji posílám jako projev díku za to, že jsi (jste) vstoupili do našeho života.
Ať jste kdekoli, buďte šťastni.
V.
Jsem loďka, kdo do mě nastoupí?
Viktorce…
Má malá loďko,
nikdy nezapomenu ten den, kdy poprvé jsme byly spolu tady na světě
a já si tě dokola pořád prohlížela a cítila se obdarována
Tebou
tak rychle mi rosteš před očima, má holčičko malá,
a já ti děkuji,
že jsem díky tobě pochopila, že už jsem velká holka a že jsem MÁMA
že pro sebe i tebe musím se naučit být ještě více ženou,
navrátit důstojnosti, plnosti a síly stavu ženskému a mateřskému,
aby se slavností stalo zrození děvčátka,
abys ty pevnou loďkou byla pro trosečníka i kapitána,
abys sama v sobě pevně u kormidla stála

…….zobrazujete pro mě krásnou inspiraci.
S radostí se těším na svůj příběh, na svoji cestu. Ráda bych ještě s Láskou a z Lásky přivedla na tento svět další děťátko / děťátka, protože už vím, že Láska je přirozená a přirozeností Lásky je radost a ne bolest.
Z.V.

Veľmi pekne ďakujem za skriptá, prečítala som ich rýchlo a inšpirovala som sa v mnohých veciach, hoci nie každý v mojom okolí je tomu naklonení, vrátane mojej mamy, ale môj manžel ma plne podporuje, a to mi dáva silu venovať sa týmto veciam ďalej. Každopádne nechápem mnohé negatívne ohlasy čitateliek, ktoré boli v skriptách uvedené, prišlo mi to až smutné, ako sú ľudia mnohokrát uzavretí a nepripúšťajú nové myšlienky a prístupy práve teraz, keď ich svet tak veľmi potrebuje. Každopádne veľká úcta k Vám, že sa niečomu takémuto venujete a že svoje myšlienky šírite ďalej, pomáhate svetu a ste inšpiráciou aj pre mňa a moju budúcu rodinu, ďakujem ešte raz.
V.F.

...vydávám se tedy na další kousek své cesty a musí se mě ve ještě mnoho změnit, abych to dokázala jednat tak, jak cítí moje srdce (jak vy říkáte citlivě a živě)....mám v sobě ještě dosti svých zakodovaných věci, které musím pročistit, jinak to nepůjde...tak snad už brzy....
S pozdravem V. Ch. ..

Hlavní stránka