FASCINUJÍCÍ MYSL NOVOROZENÉHO DÍTĚTE
David ChamberlainKnihu Fascinující mysl novorozeného dítěte Vám rádi zašleme doporučeně na Vaši adresu. Prosím využijte náš mini eshop

Knihu si můžete koupit v těchto kamenných obchodech a internetových prodejnách, stejně jako knihu Aby porod nebolel. .
Konečně i v Česku právě vychází kniha věnovaná prenatální a perinatální psychologii.
Vyšla již ve 14 zemích a v USA se prodala ve statisícových nákladech...
Čekáte miminko a zajímá vás, jak vypadá jeho duševní život? Pak vás jistě zaujme kniha „Fascinující mysl vašeho novorozeného dítěte“ od světoznámého amerického psychologa a bývalého prezidenta Asociace pro prenatální a perinatální psychologii Davida Chamberlaina.
Jsou si novorozenci vědomi sami sebe? Jsou stejně citliví jako my? Jak vyspělé mají smysly? Jak vyspělou mají nervovou soustavu a mozek? Jakou mají paměť a jak se učí? Mohou si zapamatovat vlastní porod? Máme snad i my v sobě uloženou vzpomínku na naše vlastní zrození? Ovlivňují nás zážitky z období těhotenství a porodu?
Proč je třeba, abychom jako rodiče u jako společnost našli mnohem více porozumění a respektu pro naše novorozené děti, i pro nás samotné?
Kniha je určena především všem aktivním rodičům, ale i profesionálům ze souvisejících profesí (porodním asistentkám, dulám, pediatrům, psychologům, gynekologům…).


O autorovi:
David Chamberlain, PhD (nar. 1928)
Psycholog, učitel, průkopník v oblasti prenatální a perinatální psychologie - na toto téma zveřejníl šedesát převážně odborných prací.
Přednášel ve 20 zemích, je zakládajícím členem Association for Prenatal and Perinatal Psychology and Health (1983), v letech 1991-99 jejím prezidentem, ve svých čtyřiaosmdesáti letech stále ještě editorem jejích webových stránek www.birthpsychology.com.
David Chamberlain žije v podhůří Sierra Nevady v Kalifornii, USA.


Hlavní stránka