Konzultace po domluvě mailem - luciegroverova@gmail.com

Osobní konzultace, regrese do prenatálního období, proces znovuzrození

Vážení a milí,
přichází od vás velké množství dotazů a příběhů, které chcete sdílet. Děkuji vám za důvěru, se kterou se ke mně obracíte, ale nejsem schopná je z časových důvodů na všechny odpovídat. Můžete využít formy osobního setkání a pokud to není ve vašich možnostech, internetového sdílení prostřednictvím Skype. V tomto případě si domluvíme konkrétní čas.
Smyslem konzultací není předkládat jakýsi univerzální návod, konkurovat práci a postupům porodních asistentek, dul či jiným spřízněným profesím. Nečekejte od nich ani potravinová doporučení , fyzická cvičení…zkrátka to co si můžete najít v knihách mnohých úžasných autorek a autorů. Jejich smyslem je předat osobní zkušenost. Nabídnout poněkud jiný úhel pohledu. Představit těhotenství a porod jako práci na sobě samé. Bolest u porodu a jeho celé prožívání máme každá ve svých rukou - přesněji řečeno ve své hlavě.


Ráda se s vámi o své zkušenosti podělím
Lucie

Individuální konzultace - Dům osobního rozvoje MAITREA, Týnská ulička 6, Praha - Staré Město
Objednávky: e-mail: luciegroverova@gmail.com nebo Facebook Aby porod nebolelOhlasy:

Děkuji moc,
stále ještě jsem vcelku:-)
3 dny po termínu mi vyhrožují indukcí, prý dýl jak týden po termínu vás nenecháme atd., ale já se nedám, pokud cítím, že vš e je v pořádku. Doktor mi říkal, že udělá takový ten chvat na urychlení porodu /tuším Hamilton/, tak jsem mu řekla, že nechci a sestřička se mě ptala, že by ráda věděla, proč se ženské toho bojí, tak jsem jí řekla, že se nebojím, jen mi to přijde zbytečné, že vše přijde v pravou chvíli jak má. Ale to jen tak na okraj, to vy si určitě dovedete představit jak to v porodnictví funguje.
Chtěla jsem Vám moc poděkovat, myslím, že jste pro mě udělala momentálně mnohem víc, a já si toho velice vážím. Kdysi na vysoké jsem chodila ke klinickému psychologovi-prý kapacita v oboru, ale těch x sezení s ním, mi tehdy zdaleka nepřineslo tolik, co komunikace s Vámi.
Děkuji, že jste se mi mohla věnovat, i když máte v rodině nový přírustek a uf 5 dětí, to je opravdu úctyhodný výkon :-)
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího,
Daniela M.

Hezky vecer,
moc moc dekuji a jeste jednou:-). Opravdu jste ve me zanechala stopu a ja se ted budu snazit ji prohlubovat. Tu noc, po navsteve u Vas, jsem nemohla moc spat a porad jsem premyslela,mluvila s holcickou a nejak jsem citila, ze vsechno zvladneme.
Koupila jsem si jeste knihu od pani Machkove o automaticke kresbe a zkusim si malovat podle jejich navodu.
No, mam ted pred sebou velikou spoustu prace a tak doufam, ze to vsechno stihnu, a ze mi holcicka da dostatek casu:-))).
Pani Groverova, vim, ze je to hloupe Vam porad dekovat, ale presto jeste jednou dekuji
Karolina K.

Preji krasny slunecny den,
tak si predstavte, ze holcicka uz je otocena hlavickou dolu:-) - i kdyz Vy uz to s nejvetsi pravdepodobnosti vite davno:-). Dostala jsem se jeste ke knize Luule Viilma "Beze zla v sobe" a to je teda taky vec. Nechci Vas zdrzovat, jen jsem se chtela podelit o moji radost.
Zdravim Karolina K.

Ahoj Lucie a velka rodino,
Tak uz jsme taky rodina.. dnes jsou to tri tydny co se nam po uplnkove noci narodil v kychyni  uzasny chlapecek Zoranek... porod byl neuveritelny zazitek pro nas vsechny, moc silny nadherny, prakvapujici a ohromujici a hlavne naprosto jednotici- vsechny tri nas to spojilo tak mocne a pritom  prirozene, ze je tomu tezke uverit! nakonec porodni asistentka byla, a byla jsem za ni moc rada,krasne mi pomohla a nijak nas nerusila...jinak pred par dny jsme se konecne i prestehovali do naseho noveho bydleni, sice jeste trosku provizorniho, ale je nadhera mit novy zivot v novem prirodnim prostoru!
Lucie jeste jednou moc moc moc dekuji za tvuj cas a slova v cajovne i za uzasna skripta, ktere jsem v tech poslednich predporodnich dnech znovu procitala. toto vse mi to dodalo uzasny klid a viru, ze to zvladnem!!
krasne indianske leto plne slunicka a barev preji 
Kamila, Kieran a Zoran


Zpátky na rozcestí